Düzce Petlas Lastik Bayi - Satış ve Servis Hizmeti

LASTİK SATIŞ

PETLAS LASTİK BAYİ

A.C. Aksan Otomotiv  DÜZCE PETLAS LASTİK BAYİ olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca Lastikpark Bayiliği ile de  çok markalı lastik bayiliği konseptinde Düzce de lider durumdadır.  A.C. Aksan Otomotiv Düzce PETLAS Lastik Bayi olarak bir çok marka lastikte bölgenin en düşük fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Amacımız ihtiyaç duyduğunuz anda bir çok marka ve fiyat seçenekleri ile sizlere tercih hakkı sunmaktık.  

Tüketiciyi farklı marka lastikleri incelemek ve satın almak için mağaza mağaza dolaşma zahmetinden kurtaran A.C. Aksan Otomotiv Düzce PETLAS Lastik Bayi, dünya markalarını bir çatı altında en uygun fiyatları ile sunmaktadır.


Düzce PETLAS Lastik Bayi ve PETLAS Lastik Fiyatları

PETLAS Lastik Fiyatlarını öğrenmek, en uygun fiyatla aracınıza PETLAS Lastik almak ve ücretsiz montaj ve balans yaptırmak için 0 380 5149071  Nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile lastiklerinizi yollamaktayız.

PETLAS LASTİK BAYİ - YOL YARDIM KAMPANYASI

A.C. Aksan Otomotivden almış olduğunuz PETLAS lastikler 2 yıl garanti kapsamındadır. Yeni lastiklerde sökme takma hizmeti ve Balans ayarı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca bir çok lastik markası ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde olduğu gibi PETLAS YOL YARDIM kampanyası ile araçlarınıza ücretsiz yol yardım ve çekici Hizmeti Sunulmaktadır.

Bunları Biliyor Muydunuz?

2015 yılı itibariyle yapılan kanuni düzenlemede kış lastiği kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

Yapılan araştırmalar sonucu lastikler, bir arabanın en önemli güvenlik unsuru olarak seçilmiş.

  • Bir set kış lastiği bakımı düzgün yapıldığında sizi 3-4 sezon boyunca götürür.
  • Halk arasında kış lastiğine geçiş döneminin geldiği, açık havada nefesinizin görülmeye başlaması ile anlaşılır.


Bunlara Dikkat!

  • Diş derinliği 3 milimetrenin altında olan lastikler: Karlı, buzlu ve kaygan zeminde çekiş performansını düşürür.
  • İnce yanaklı lastikler: Aracın süspansiyon elemanlarını sertleştirerek sistemde yıpranmaya sebep olur.
  • Orijinal ebatlardan küçük lastikler: Aynı mesafede daha çok tur atacağı için yakıt tüketimini artırır.
  • İnce tabanlı lastikler: Virajlarda yol tutuşu açısından en zayıf lastiklerdir.

Lastik Modelleri

Lastik, aracın hareket etmesini ve yükünü taşımasını sağlayan temel parçaları arasındadır. Kullanım seçeneklerine göre farklı tiplerde lastikler bulunur. Doğru lastik tercihi yapmak, hem güvenlik hem de sağlık açısından faydalı olur. Lastik modelleri mevsimlere göre ve araçlara göre iki temel gruba ayrılır. Mevsimlere göre lastik modelleri üçe ayrılır. Kış lastikleri 7°C altındaki soğuk havalarda kullanıma uygun lastik modelleridir. Özel tasarımlı sırt desenleri sayesinde fren gücünü en üst seviyeye taşır. Diğer lastik tipi olan yaz lastikleri de Ilık ve sıcak havalarda kullanıma uygun olarak üretilen modellerdir. Hava şartlarına bağlı olarak yıl içerisinde de pek çok yerde kullanım imkanı bulunur. Dört mevsim lastikleri ise Her mevsim koşullarında rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiş olan ürünlerdir. Araçlara göre lastik modellerinde daha çok çeşit vardır. Otomobil lastikleri pek çok model arabaya uygun olacak şekilde üretilen ürünlerdir. Uzun kilometrelerce yıpranma göstermeden gidebilecek kapasiteye sahiptir. Kaliteli yapıları ile uzun süre deforme olmadan kullanılabilir Hafif ticari araç lastikleri, diğer lastik türlerine göre daha hafif yapıda üretilir. Yumuşak olmasına rağmen her hava şartına uyum sağlayacak niteliktedir. 4×4 lastikleri ise özellikle arazi araçlarına uygun olarak üretilen lastik modelleridir.


LASTİK JANT SATIŞ HİZMETLERİ VE FİYATLARI

Lastik seçiminde üç farklı parametreye dikkat etmek gerekir;

  • Aracıma uygun lastik hangisi? Araç üreticisinin önerdiği ebat veya ebatlar dahilinde lastik ebatına karar vermek gerekir.
  • Mevsime uygun lastik hangisi? Sıcaklığın ortalamada 7°’nin altına indiği aylarda kış lastiği, üstünde kaldığı aylarda ise yaz lastiği kullanımı önerilmektedir.
  • Sürüş tercihlerinize uygun lastik hangisi? Aracınızı yüksek performanslı mı kullanıyorsunuz, konfora mı önem veriyorsunuz, yakıt verimliliği her şeyden önce mi, yoksa bunların hepsinden veya birkaçından biraz mı?

A.C. Aksan Otomotiv uzman personelimiz aracınız ve sizin için en doğru lastik alternatifini sunar, hem de bunu Petlas, Starmax, Falken, Michelin Bridgestone, Lassa ve Dayton gibi geniş ve güçlü bir ürün yelpazesi ile gerçekleştirir.

Firmamız binek lastiklerinden yol dışı hizmet lastiklerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru zamanda, doğru fiyatla ve güvenilir hizmet kalitesi ile vermeye azami çaba göstermektedir.

Oto Lastik

Aracınızda bulunan ve ilk bakışta standart gibi görünen o 4 lastiğe canınızı emanet ettiğinizi göz önüne alırsanız, yaptığınız oto lastik seçiminin aslında ne kadar önemli olduğunun farkına varırsınız. Doğru lastik tercihi, içinde bulunduğunuz hava koşulları, güzergahınızın fiziksel koşulları ve arabanızın özellikleri gibi çeşitli faktörlerden etkilenir. Kaliteli ve uzun ömürlü lastik seçimi yapmanın tüyoları, en güvenilir oto lastik markaları ve çeşitli kampanyalar eşliğinde uygun ödeme seçenekleriyle sunulan oto lastik fiyatları için doğru adrestesiniz.

Oto Lastik Seçimi Nasıl Yapılır?


İdeal lastik seçiminde değerlendirilmesi gereken birden fazla faktör var. Bunlardan bir tanesi seçtiğiniz lastik ebatları. Öncelikle satın alacağınız lastiklerin ebatlarının aracınızın fabrika çıkışına uygun boyutlarda olması gerekir; eğer birebir dengi lastik ebatı bulamıyorsanız ona en yakın ebatlı lastikler arasından seçim yapmalısınız. Bazı araç markalarında halihazırda gelen lastikler, ara ebatlarda olabiliyor, bu da lastik değişimi esnasında hem benzer ebatlarda lastik bulmayı zorlaştırıyor, hem de araç sahibinin bütçesini gereğinden fazla zorlayabiliyor. Bununla birlikte lastik ebatlarının önemi özellikle yol tutuşu ve sürüş dinamikleri söz konusu olduğunda ortaya çıkıyor. Orijinal ebatlarından çok daha büyük olan jant ve lastikler aracı yormakla kalmıyor, şehir içi kullanımda aracın yakıt değerlerini de katlıyor. Aracın üzerine yük bindiğinde ise standartlardan daha büyük olan bu lastikler aracın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmaya yol açabiliyor. Gereğinden büyük jant ve lastiklerin bir diğer dezavantajı da kilometre sayacının orijinal lastik ve jant ebatlarına göre ayarlı olmasından dolayı hız göstergesinin yanıltıcı rakamlar göstermesi. Bu gibi durumlar beklenmedik hız cezalarına sebebiyet verebiliyor. Lastik tabanı genişledikçe aracın direksiyon pompasına binen yük artıyor, bu da daha sık sık direksiyon arızaları ile karşılaşmanıza sebebiyet verebiliyor.


Kış Lastikleri


Mevsim ve iklim koşullarının lastik değişiminde önemi büyük. Eğer genel olarak yaşadığınız bölgede hava sıcaklığı +7 derecenin üzerinde seyrediyorsa ve karlı koşullarda araba kullanmıyorsanız standart iklim koşulları için tasarlanan yaz lastikleri sizin için yeterli olacaktır. Bununla birlikte ülkemizde olduğu gibi belirsiz, dengesiz ve mevsim farklılık gösteren iklim şartları içerisinde yaşıyorsanız, aracınızda sağlam bir takım kış lastiği olmadan olmaz. Her sene daha soğuk ve daha çetin kış koşulları ile karşı karşıya kaldığımız ülkemizde buza, kara ve dona karşı güçlü yol tutuşu sağlayan kış lastikleri can güvenliği açısından adeta kurtarıcı oluyor. Kış lastikleri yalnızca karlı havalarda değil, aynı zamanda +7 derecenin altındaki hava sıcaklıklarında ve yolların kayganlaştığı yağmurlu havalarda yaz lastiklerine göre daha yüksek performans sağlıyor. Kış lastiği takılıyken saatte 120 kilometrenin üzerine çıkmamanız gerektiğini hatırlatalım. Bütçenizi zorlamayacak kış lastiği fiyatları konusunda doğru adreste olduğunuz kesin. Kış lastiği seçiminizde size rehberlik edecek blog yazımız için buraya tıklayabilir, yeni kış lastiği uygulamasıhakkında en güncel bilgileri de yazı üzerinden öğrenebilirsiniz. Konu lastik değişiminden açılmışken lastiklerinizi herhangi bir sorun çıkartmadıkları takdirde 5 yıl boyunca kullanabileceğinizi belirtelim. Ek olarak araç lastikleri her 40 bin kilometrede bir kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Hangi sınıra daha önce ulaşılırsa o sınırda lastiklerin değiştirilmesi gerekir.


Oto Lastik Fiyatları


Karşınıza çıkacak çeşitli lastik markaları arasından aracınızın özelliklerine, ihtiyaçlarına ve bütçenize yönelik bir oto lastik satın almanız mümkün. Lastik fiyatları ilk bakışta cep yakabilir, ancak neticede satın alacağınız lastiklere canınızı emanet ettiğinizi düşündüğünüzde fiyatın pek de önemi kalmıyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir lastik markası olan Michelindört mevsim lastik seçenekleri ile sürücülerin beğenisini topluyor. Bununla birlikte Michelin'in Cross Climate+ özellikli lastikleri, kuru zeminde premium yaz lastiği özelliklerini korurken karlı zeminde yol boyu üstün çekiş performansı sağlayarak lastik kullanımına uzun ömürlülük katıyor. Bir diğer yandan Bridgestone, özellikle kış lastiği arayışında olanların sıklıkla tercih ettiği markaların başında geliyor. Pirelli, Goodyear, Dunlop, Continental, Petlas, Nokian, Marshall ve Lassa da oto lastik markası dendiğinde akla gelen diğer güvenilir ve çok satan isimlerden. Araca göre değişkenlik gösteren genişlik ölçüleri, offroad, yaz, kış, dört mevsim ve performans olmak üzere değişen lastik türleri ve farklı inç ebatlarındaki jantlar ile aracınıza en uygun lastik setini kategorimiz üzerinden bulmanız mümkün. Lastik parlatıcıoto lastik tamir spreyi ve basınç ölçme saati gibi lastik aksesuarları için Lastik & Jant Bakım Ürünleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aracınızı kışa hazır ve nazır hale getirecek kış hazırlık rehberi ise burada


Düzce Lastik 
(Yaz- Mevsim)

Düzce Kış Lastikleri

Düzce Kamyon-Otobüs-Tır Lastik

Düzce Jant Oto

Düzce İş Makinesi Lastikleri

Düzce Forklift Lastikleri

Düzce Traktör ve Zirai Lastikler

Düzce Akü

Düzce Kar Paleti Kar Zinciri

Düzce İkinci El Çıkma Lastikler

Düzce İkinci El Kış Lastikleri

Düzce İkinci El Jantlar

Düzce İkinci El Motor Lastikleri

Düzce İç Lastikler ve Kolonlar

Düzce Oto Aksesuar

Düzce Fırsat Ürünlerimiz

Düzce Otomobil Lastikleri

Düzce 4x4 Lastikleri

Düzce Minibüs Lastikleri

Düzce Kamyonet Lastikleri

Düzce Off-Road Lastikleri

Düzce Mini Stepne

Düzce 4x4 Kış Lastikleri

Düzce Minibüs Kış Lastikleri

Düzce Kamyonet Kış Lastikleri

Düzce Kamyon Kış Lastikleri

Düzce Otobüs Kış Lastikleri

Düzce Tır (Treyler) Kış Lastikleri

Düzce Kamyon Lastikleri

Düzce Otobüs Lastikleri

Düzce Tır (Treyler) Lastikleri

Düzce Araca Göre Jant Arama

Düzce Markaya Göre Jant Arama

Düzce İş Makinesi Lastikleri

Düzce Panzer Lastikleri

Düzce Dozer Lastikleri

Düzce Nakliye - Hafriyat Lastikleri

Düzce Kepçe Lastikleri

Düzce Buldozer Lastikleri

Düzce Vinç Lastikleri (Loader)

Düzce Silindir Lastikleri (Compactor)

Düzce Grayder Lastikleri

Düzce Mini Yükleyici (BobCat) Lastikleri

Düzce Forklift Havalı Lastikler

Düzce Folktif Dolgu-Sekmanlı Siyah

Düzce Folktif Dolgu-Sekmansız Siyah

Düzce Folktif Dolgu-Sekmanlı Renkli

Düzce Folktif Dolgu-Sekmansız Renkli

Düzce Traktör-Zirai-İlaçlama Lastikler

Düzce Biçerdöver Lastikleri

Düzce Römork Lastikleri

Düzce Bahçe-Tarla Lastikleri

Düzce Traktör Radial Lastikleri

Düzce Implement Dış Lastikleri

Düzce Otomobil Akü Çeşitleri

Düzce 4x4 Suv Akü Çeşitleri

Düzce Minibüs Kamyonet Akü Çeşitleri

Düzce Ağır Vasıta Akü Çeşitleri

Düzce Ticari Taksi Akü Çeşitleri

Düzce Jeneratör Akü Çeşitleri

Düzce Marin-Yat Akü Çeşitleri

Düzce Otomobil Kar Paleti Kar Zinciri

Düzce 4x4 Kar Paletleri Kar Zincirleri

Düzce Minibüs - Kamyonet Kar Paletleri Kar Zincirileri

Düzce Kar Paleti Aksesuarları

Düzce Kamyon-Otobüs-Tır Kar Paletleri Kar Zincirleri

Düzce İş Makinası Kar Zincirleri

Düzce Traktör Ve Tarım Kar Zincirleri

Düzce İkinci El Çıkma Otomobil Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma 4x4 Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma Minibüs Kamyonet Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma Patlamayan RunFlat Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma Otomobil Kış Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma 4x4 Kış Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma Minibüs Kamyonet Kış Lastikleri

Düzce İkinci El Çıkma Patlamayan-RunFlat Kış Lastikleri

Düzce İkinci El Otomobil Jantlar

Düzce İkinci El 4X4 Çıkma Jantlar

Düzce Kampanyalı Lastiklerimiz

Düzce Kampanyalı Kış Lastiklerimiz

Düzce Kampanyalı Jantlarımız

Düzce Kampanyalı Oto Jant+Lastik Takımlarımız

Düzce Kampanyalı 4x4 Jant+Lastik Takımlarımız

Düzce Pirelli Bayileri

Düzce PETLAS Bayileri

Düzce Bridgestone Bayileri

Düzce Goodyear Bayileri

Düzce Dunlop Bayileri

Düzce Continental Bayileri

Düzce Lassa Bayileri

Düzce PETLAS Bayileri

Düzce Starmaxx Bayileri

Düzce Fulda Bayileri

Düzce Formula-Energy Bayileri

Düzce DoubleStar Bayileri

Düzce DoubleKing Bayileri

Düzce Kumho Bayileri

Düzce Durun Bayileri

Düzce Neutron Bayileri

Düzce Yokohama Bayileri

Düzce Toyo Bayileri

Düzce PETLAS Bayileri

Düzce Cooper Bayileri

Düzce Bfgoodrich Bayileri

Düzce Nankang Bayileri

Düzce Sumitomo Bayileri

Düzce Sonar Bayileri

Düzce Sava Bayileri

Düzce Debica Bayileri

Düzce Matador Bayileri

Düzce Achiles Bayileri

Düzce Syron Bayileri

Düzce Maxxis Bayileri

Düzce Goodride Bayileri

Düzce Hercules Bayileri

Düzce Thunderer Bayileri

Düzce Hilfly Bayileri

Düzce Altenzo Bayileri

Düzce Sunny Bayileri

Düzce Marshal Bayileri

Düzce LingLong Bayileri

Düzce Universal Bayileri

Düzce Zeetex Bayileri

Düzce Courier Bayileri

Düzce Firestone Bayileri

Düzce Nokian Bayileri

Düzce Viking Bayileri

Düzce Mastercraft Bayileri

Düzce Kormoran Bayileri

Düzce Hankook Bayileri

Düzce GtRadial Bayileri

Düzce Nexen Bayileri

Düzce Otani Bayileri

Düzce Marangoni Bayileri

Düzce Lassa Bayii

Düzce Lastik Bayileri

Düzce Lastikçiler

Düzce Lastik Servisi

Düzce Bridgestone Bayii

Düzce Lastik

Düzce Oto Lastikçi

Oto Lastikçiler Düzce

Düzce Çıkma Lastik

Düzce Çıkma Kar Lastiği

Düzce Toptan Lastikçi

Düzce Kış Lastik Fiyatları

Düzce Oto Zincir Fiyatları

Düzce Jant Fiyatları

 

PETLAS 175/70 R 13 Lastik      

 

PETLAS 185/65 R 15 Lastik

 

PETLAS 195/55 R 16 Lastik

 

PETLAS 175/65 R 14 Lastik

 

PETLAS 185/55 R 15 Lastik

 

PETLAS 205/55 R 16 Lastik

 

PETLAS 185/65 R 14 Lastik

 

PETLAS 185/55 R 16 Lastik

 

PETLAS 205/60 R 16 Lastik

 

PETLAS 185/60 R 14 Lastik

 

PETLAS 195/60 R 15 Lastik

 

PETLAS 245/40 R 18 Lastik

PETLAS 185/70 R 14 Lastik

 

PETLAS 195/65 R 15 Lastik

 

PETLAS 215/45 R 17 Lastik

PETLAS 185/60 R 15 Lastik

 

PETLAS 195/60 R 16 Lastik

 

PETLAS 215/55 R 17 Lastik

 

Diğer Hizmetler

1957 Yılından Bugüne çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.