Düzce NİSSAN Özel Servis

NİSSAN Özel Servis

Düzce Yeni Sanayide Hizmet veren NİSSAN Servisi, Tüm Türkiye deki NİSSAN kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır. NİSSAN Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm NİSSAN marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temininde hizmet vermekteyiz. 


Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz  Düzce NİSSAN Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Bir saati geçmeyen NİSSAN Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir. NİSSAN Servisimizde özel takım, teçhizat ve NİSSAN konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü NİSSAN onarım ve NİSSAN periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarlarda yapılmaktadır.

Servis Hizmetlerimiz.

·         NİSSAN Fren Bakımı

·         NİSSAN Periyodik Bakım

·         NİSSAN Yağ Değişimi

·         NİSSAN Ön Takım Tamiri

·         NİSSAN Balata Değişimi

·         NİSSAN Akü Değişimi

·         NİSSAN Yedekparça

·         NİSSAN Araç Muayene Bakımı

·         NİSSAN Filtre Değişimi

·         NİSSAN Buji Değişimi

·         NİSSAN Carbon Clean

·         NİSSAN Amortisör değişimi

·         NİSSAN Disk Tornası

Biz Kimiz?

1957 Yılında Sebahattin Aksan tarafından Aksan Oto Fren adı ile kurulan, 2005 Yılında A.C. Aksan Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti adı ile kurumsallaşan Bölgenin en eski ve deneyimli araç bakım servisiyiz. Orjinal ve Yan Sanayi Yedek parça Stoğumuz, %100 Garantili Araç Muayene Bakım Hizmetlerimiz, Bilgisayarlı Fren Test, Arıza Tespit Cihazlarımız ile son teknoloji araçlara hizmet edebilen, Uzman Kadrosu ve Uygun Fiyat avantajları ile Bölgenin en güçlüsüyüz. Bir Çok Lastik, Jant ve Akü Markasının Yetkili Bayisiyiz.

Diğer Markalar

1957 Yılından Bugüne çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.