0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DESTEK

+90 380 514 90 71

LASTİK JANT SATIŞ HİZMETLERİ VE FİYATLARI

Lastik seçiminde üç farklı parametreye dikkat etmek gerekir;

  • Aracıma uygun lastik hangisi? Araç üreticisinin önerdiği ebat veya ebatlar dahilinde lastik ebatına karar vermek gerekir.
  • Mevsime uygun lastik hangisi? Sıcaklığın ortalamada 7°’nin altına indiği aylarda kış lastiği, üstünde kaldığı aylarda ise yaz lastiği kullanımı önerilmektedir.
  • Sürüş tercihlerinize uygun lastik hangisi? Aracınızı yüksek performanslı mı kullanıyorsunuz, konfora mı önem veriyorsunuz, yakıt verimliliği her şeyden önce mi, yoksa bunların hepsinden veya birkaçından biraz mı?

A.C. Aksan Otomotiv uzman personelimiz aracınız ve sizin için en doğru lastik alternatifini sunar, hem de bunu Petlas, Starmax, Falken, Michelin, Goodyear, Pirelli, Stiral, Taurus, Kormoron, Continental, Bridgestone, Lassa ve Dayton gibi geniş ve güçlü bir ürün yelpazesi ile gerçekleştirir.

Firmamız binek lastiklerinden yol dışı hizmet lastiklerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru zamanda, doğru fiyatla ve güvenilir hizmet kalitesi ile vermeye azami çaba göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.