0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

DESTEK

+90 380 514 90 71

Lastik Çeşitleri

Servis Hizmeti

Lastik Satış ve Montaj

A.C. Aksan Otomotiv  DÜZCE PETLAS LASTİK BAYİ olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca Lastikpark Bayiliği ile de  çok markalı lastik bayiliği konseptinde Düzce de lider durumdadır.  A.C. Aksan Otomotiv Düzce PETLAS Lastik Bayi olarak bir çok marka lastikte bölgenin en düşük fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Amacımız ihtiyaç duyduğunuz anda bir çok marka ve fiyat seçenekleri ile sizlere tercih hakkı sunmaktık.

Tüketiciyi farklı marka lastikleri incelemek ve satın almak için mağaza mağaza dolaşma zahmetinden kurtaran A.C. Aksan Otomotiv Düzce PETLAS Lastik Bayi, dünya markalarını bir çatı altında en uygun fiyatları ile sunmaktadır.

Düzce PETLAS Lastik Bayi ve PETLAS Lastik Fiyatları

PETLAS Lastik Fiyatlarını öğrenmek, en uygun fiyatla aracınıza PETLAS Lastik almak ve ücretsiz montaj ve balans yaptırmak için 0 380 5149071  Nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile lastiklerinizi yollamaktayız.

PETLAS LASTİK BAYİ – YOL YARDIM KAMPANYASI

A.C. Aksan Otomotivden almış olduğunuz PETLAS lastikler 2 yıl garanti kapsamındadır. Yeni lastiklerde sökme takma hizmeti ve Balans ayarı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca bir çok lastik markası ile yapılan anlaşmalar çerçevesinde olduğu gibi PETLAS YOL YARDIM kampanyası ile araçlarınıza ücretsiz yol yardım ve çekici Hizmeti Sunulmaktadır.

Bunları Biliyor Muydunuz?

2015 yılı itibariyle yapılan kanuni düzenlemede kış lastiği kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

Yapılan araştırmalar sonucu lastikler, bir arabanın en önemli güvenlik unsuru olarak seçilmiş.

  • Bir set kış lastiği bakımı düzgün yapıldığında sizi 3-4 sezon boyunca götürür.
  • Halk arasında kış lastiğine geçiş döneminin geldiği, açık havada nefesinizin görülmeye başlaması ile anlaşılır.

 

Bunlara Dikkat!

  • Diş derinliği 3 milimetrenin altında olan lastikler: Karlı, buzlu ve kaygan zeminde çekiş performansını düşürür.
  • İnce yanaklı lastikler: Aracın süspansiyon elemanlarını sertleştirerek sistemde yıpranmaya sebep olur.
  • Orijinal ebatlardan küçük lastikler: Aynı mesafede daha çok tur atacağı için yakıt tüketimini artırır.
  • İnce tabanlı lastikler: Virajlarda yol tutuşu açısından en zayıf lastiklerdir.

 

Lastik Modelleri

Lastik, aracın hareket etmesini ve yükünü taşımasını sağlayan temel parçaları arasındadır. Kullanım seçeneklerine göre farklı tiplerde lastikler bulunur. Doğru lastik tercihi yapmak, hem güvenlik hem de sağlık açısından faydalı olur. Lastik modelleri mevsimlere göre ve araçlara göre iki temel gruba ayrılır. Mevsimlere göre lastik modelleri üçe ayrılır. Kış lastikleri 7°C altındaki soğuk havalarda kullanıma uygun lastik modelleridir. Özel tasarımlı sırt desenleri sayesinde fren gücünü en üst seviyeye taşır. Diğer lastik tipi olan yaz lastikleri de Ilık ve sıcak havalarda kullanıma uygun olarak üretilen modellerdir. Hava şartlarına bağlı olarak yıl içerisinde de pek çok yerde kullanım imkanı bulunur. Dört mevsim lastikleri ise Her mevsim koşullarında rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiş olan ürünlerdir. Araçlara göre lastik modellerinde daha çok çeşit vardır. Otomobil lastikleri pek çok model arabaya uygun olacak şekilde üretilen ürünlerdir. Uzun kilometrelerce yıpranma göstermeden gidebilecek kapasiteye sahiptir. Kaliteli yapıları ile uzun süre deforme olmadan kullanılabilir Hafif ticari araç lastikleri, diğer lastik türlerine göre daha hafif yapıda üretilir. Yumuşak olmasına rağmen her hava şartına uyum sağlayacak niteliktedir. 4×4 lastikleri ise özellikle arazi araçlarına uygun olarak üretilen lastik modelleridir.

 

LASTİK JANT SATIŞ HİZMETLERİ VE FİYATLARI

Lastik seçiminde üç farklı parametreye dikkat etmek gerekir;

  • Aracıma uygun lastik hangisi? Araç üreticisinin önerdiği ebat veya ebatlar dahilinde lastik ebatına karar vermek gerekir.
  • Mevsime uygun lastik hangisi? Sıcaklığın ortalamada 7°’nin altına indiği aylarda kış lastiği, üstünde kaldığı aylarda ise yaz lastiği kullanımı önerilmektedir.
  • Sürüş tercihlerinize uygun lastik hangisi? Aracınızı yüksek performanslı mı kullanıyorsunuz, konfora mı önem veriyorsunuz, yakıt verimliliği her şeyden önce mi, yoksa bunların hepsinden veya birkaçından biraz mı?

A.C. Aksan Otomotiv uzman personelimiz aracınız ve sizin için en doğru lastik alternatifini sunar, hem de bunu Petlas, Starmax, Falken, Michelin Bridgestone, Lassa ve Dayton gibi geniş ve güçlü bir ürün yelpazesi ile gerçekleştirir.

Firmamız binek lastiklerinden yol dışı hizmet lastiklerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru zamanda, doğru fiyatla ve güvenilir hizmet kalitesi ile vermeye azami çaba göstermektedir.

Oto Lastik

Aracınızda bulunan ve ilk bakışta standart gibi görünen o 4 lastiğe canınızı emanet ettiğinizi göz önüne alırsanız, yaptığınız oto lastik seçiminin aslında ne kadar önemli olduğunun farkına varırsınız. Doğru lastik tercihi, içinde bulunduğunuz hava koşulları, güzergahınızın fiziksel koşulları ve arabanızın özellikleri gibi çeşitli faktörlerden etkilenir. Kaliteli ve uzun ömürlü lastik seçimi yapmanın tüyoları, en güvenilir oto lastik markaları ve çeşitli kampanyalar eşliğinde uygun ödeme seçenekleriyle sunulan oto lastik fiyatları için doğru adrestesiniz.

Oto Lastik Seçimi Nasıl Yapılır?

 

İdeal lastik seçiminde değerlendirilmesi gereken birden fazla faktör var. Bunlardan bir tanesi seçtiğiniz lastik ebatları. Öncelikle satın alacağınız lastiklerin ebatlarının aracınızın fabrika çıkışına uygun boyutlarda olması gerekir; eğer birebir dengi lastik ebatı bulamıyorsanız ona en yakın ebatlı lastikler arasından seçim yapmalısınız. Bazı araç markalarında halihazırda gelen lastikler, ara ebatlarda olabiliyor, bu da lastik değişimi esnasında hem benzer ebatlarda lastik bulmayı zorlaştırıyor, hem de araç sahibinin bütçesini gereğinden fazla zorlayabiliyor. Bununla birlikte lastik ebatlarının önemi özellikle yol tutuşu ve sürüş dinamikleri söz konusu olduğunda ortaya çıkıyor. Orijinal ebatlarından çok daha büyük olan jant ve lastikler aracı yormakla kalmıyor, şehir içi kullanımda aracın yakıt değerlerini de katlıyor. Aracın üzerine yük bindiğinde ise standartlardan daha büyük olan bu lastikler aracın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmaya yol açabiliyor. Gereğinden büyük jant ve lastiklerin bir diğer dezavantajı da kilometre sayacının orijinal lastik ve jant ebatlarına göre ayarlı olmasından dolayı hız göstergesinin yanıltıcı rakamlar göstermesi. Bu gibi durumlar beklenmedik hız cezalarına sebebiyet verebiliyor. Lastik tabanı genişledikçe aracın direksiyon pompasına binen yük artıyor, bu da daha sık sık direksiyon arızaları ile karşılaşmanıza sebebiyet verebiliyor.

 

Kış Lastikleri

Mevsim ve iklim koşullarının lastik değişiminde önemi büyük. Eğer genel olarak yaşadığınız bölgede hava sıcaklığı +7 derecenin üzerinde seyrediyorsa ve karlı koşullarda araba kullanmıyorsanız standart iklim koşulları için tasarlanan yaz lastikleri sizin için yeterli olacaktır. Bununla birlikte ülkemizde olduğu gibi belirsiz, dengesiz ve mevsim farklılık gösteren iklim şartları içerisinde yaşıyorsanız, aracınızda sağlam bir takım kış lastiği olmadan olmaz. Her sene daha soğuk ve daha çetin kış koşulları ile karşı karşıya kaldığımız ülkemizde buza, kara ve dona karşı güçlü yol tutuşu sağlayan kış lastikleri can güvenliği açısından adeta kurtarıcı oluyor. Kış lastikleri yalnızca karlı havalarda değil, aynı zamanda +7 derecenin altındaki hava sıcaklıklarında ve yolların kayganlaştığı yağmurlu havalarda yaz lastiklerine göre daha yüksek performans sağlıyor. Kış lastiği takılıyken saatte 120 kilometrenin üzerine çıkmamanız gerektiğini hatırlatalım. Bütçenizi zorlamayacak kış lastiği fiyatları konusunda doğru adreste olduğunuz kesin. Kış lastiği seçiminizde size rehberlik edecek blog yazımız için buraya tıklayabilir, yeni kış lastiği uygulamasıhakkında en güncel bilgileri de yazı üzerinden öğrenebilirsiniz. Konu lastik değişiminden açılmışken lastiklerinizi herhangi bir sorun çıkartmadıkları takdirde 5 yıl boyunca kullanabileceğinizi belirtelim. Ek olarak araç lastikleri her 40 bin kilometrede bir kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Hangi sınıra daha önce ulaşılırsa o sınırda lastiklerin değiştirilmesi gerekir.

Oto Lastik Fiyatları

Karşınıza çıkacak çeşitli lastik markaları arasından aracınızın özelliklerine, ihtiyaçlarına ve bütçenize yönelik bir oto lastik satın almanız mümkün. Lastik fiyatları ilk bakışta cep yakabilir, ancak neticede satın alacağınız lastiklere canınızı emanet ettiğinizi düşündüğünüzde fiyatın pek de önemi kalmıyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir lastik markası olan Michelin, dört mevsim lastik seçenekleri ile sürücülerin beğenisini topluyor. Bununla birlikte Michelin’in Cross Climate+ özellikli lastikleri, kuru zeminde premium yaz lastiği özelliklerini korurken karlı zeminde yol boyu üstün çekiş performansı sağlayarak lastik kullanımına uzun ömürlülük katıyor. Bir diğer yandan Bridgestone, özellikle kış lastiği arayışında olanların sıklıkla tercih ettiği markaların başında geliyor. Pirelli, Goodyear, Dunlop, Continental, Petlas, Nokian, Marshall ve Lassa da oto lastik markası dendiğinde akla gelen diğer güvenilir ve çok satan isimlerden. Araca göre değişkenlik gösteren genişlik ölçüleri, offroad, yaz, kış, dört mevsim ve performans olmak üzere değişen lastik türleri ve farklı inç ebatlarındaki jantlar ile aracınıza en uygun lastik setini kategorimiz üzerinden bulmanız mümkün. Lastik parlatıcı, oto lastik tamir spreyi ve basınç ölçme saati gibi lastik aksesuarları için Lastik & Jant Bakım Ürünleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aracınızı kışa hazır ve nazır hale getirecek kış hazırlık rehberi ise burada

Düzce Lastik
(Yaz- Mevsim)
Düzce Kış Lastikleri Düzce Kamyon-Otobüs-Tır Lastik Düzce Jant Oto
Düzce İş Makinesi Lastikleri Düzce Forklift Lastikleri Düzce Traktör ve Zirai Lastikler Düzce Akü
Düzce Kar Paleti Kar Zinciri Düzce İkinci El Çıkma Lastikler Düzce İkinci El Kış Lastikleri Düzce İkinci El Jantlar
Düzce İkinci El Motor Lastikleri Düzce İç Lastikler ve Kolonlar Düzce Oto Aksesuar Düzce Fırsat Ürünlerimiz
Düzce Otomobil Lastikleri Düzce 4×4 Lastikleri Düzce Minibüs Lastikleri Düzce Kamyonet Lastikleri
Düzce Off-Road Lastikleri Düzce Mini Stepne Düzce 4×4 Kış Lastikleri Düzce Minibüs Kış Lastikleri
Düzce Kamyonet Kış Lastikleri Düzce Kamyon Kış Lastikleri Düzce Otobüs Kış Lastikleri Düzce Tır (Treyler) Kış Lastikleri
Düzce Kamyon Lastikleri Düzce Otobüs Lastikleri Düzce Tır (Treyler) Lastikleri Düzce Araca Göre Jant Arama
Düzce Markaya Göre Jant Arama Düzce İş Makinesi Lastikleri Düzce Panzer Lastikleri Düzce Dozer Lastikleri
Düzce Nakliye – Hafriyat Lastikleri Düzce Kepçe Lastikleri Düzce Buldozer Lastikleri Düzce Vinç Lastikleri (Loader)
Düzce Silindir Lastikleri (Compactor) Düzce Grayder Lastikleri Düzce Mini Yükleyici (BobCat) Lastikleri Düzce Forklift Havalı Lastikler
Düzce Folktif Dolgu-Sekmanlı Siyah Düzce Folktif Dolgu-Sekmansız Siyah Düzce Folktif Dolgu-Sekmanlı Renkli Düzce Folktif Dolgu-Sekmansız Renkli
Düzce Traktör-Zirai-İlaçlama Lastikler Düzce Biçerdöver Lastikleri Düzce Römork Lastikleri Düzce Bahçe-Tarla Lastikleri
Düzce Traktör Radial Lastikleri Düzce Implement Dış Lastikleri Düzce Otomobil Akü Çeşitleri Düzce 4×4 Suv Akü Çeşitleri
Düzce Minibüs Kamyonet Akü Çeşitleri Düzce Ağır Vasıta Akü Çeşitleri Düzce Ticari Taksi Akü Çeşitleri Düzce Jeneratör Akü Çeşitleri
Düzce Marin-Yat Akü Çeşitleri Düzce Otomobil Kar Paleti Kar Zinciri Düzce 4×4 Kar Paletleri Kar Zincirleri Düzce Minibüs – Kamyonet Kar Paletleri Kar Zincirileri
Düzce Kar Paleti Aksesuarları Düzce Kamyon-Otobüs-Tır Kar Paletleri Kar Zincirleri Düzce İş Makinası Kar Zincirleri Düzce Traktör Ve Tarım Kar Zincirleri
Düzce İkinci El Çıkma Otomobil Lastikleri Düzce İkinci El Çıkma 4×4 Lastikleri Düzce İkinci El Çıkma Minibüs Kamyonet Lastikleri Düzce İkinci El Çıkma Patlamayan RunFlat Lastikleri
Düzce İkinci El Çıkma Otomobil Kış Lastikleri Düzce İkinci El Çıkma 4×4 Kış Lastikleri Düzce İkinci El Çıkma Minibüs Kamyonet Kış Lastikleri Düzce İkinci El Çıkma Patlamayan-RunFlat Kış Lastikleri
Düzce İkinci El Otomobil Jantlar Düzce İkinci El 4X4 Çıkma Jantlar Düzce Kampanyalı Lastiklerimiz Düzce Kampanyalı Kış Lastiklerimiz
Düzce Kampanyalı Jantlarımız Düzce Kampanyalı Oto Jant+Lastik Takımlarımız Düzce Kampanyalı 4×4 Jant+Lastik Takımlarımız Düzce Pirelli Bayileri
Düzce PETLAS Bayileri Düzce Bridgestone Bayileri Düzce Goodyear Bayileri Düzce Dunlop Bayileri
Düzce Continental Bayileri Düzce Lassa Bayileri Düzce PETLAS Bayileri Düzce Starmaxx Bayileri
Düzce Fulda Bayileri Düzce Formula-Energy Bayileri Düzce DoubleStar Bayileri Düzce DoubleKing Bayileri
Düzce Kumho Bayileri Düzce Durun Bayileri Düzce Neutron Bayileri Düzce Yokohama Bayileri
Düzce Toyo Bayileri Düzce PETLAS Bayileri Düzce Cooper Bayileri Düzce Bfgoodrich Bayileri
Düzce Nankang Bayileri Düzce Sumitomo Bayileri Düzce Sonar Bayileri Düzce Sava Bayileri
Düzce Debica Bayileri Düzce Matador Bayileri Düzce Achiles Bayileri Düzce Syron Bayileri
Düzce Maxxis Bayileri Düzce Goodride Bayileri Düzce Hercules Bayileri Düzce Thunderer Bayileri
Düzce Hilfly Bayileri Düzce Altenzo Bayileri Düzce Sunny Bayileri Düzce Marshal Bayileri
Düzce LingLong Bayileri Düzce Universal Bayileri Düzce Zeetex Bayileri Düzce Courier Bayileri
Düzce Firestone Bayileri Düzce Nokian Bayileri Düzce Viking Bayileri Düzce Mastercraft Bayileri
Düzce Kormoran Bayileri Düzce Hankook Bayileri Düzce GtRadial Bayileri Düzce Nexen Bayileri
Düzce Otani Bayileri Düzce Marangoni Bayileri Düzce Lassa Bayii Düzce Lastik Bayileri
Düzce Lastikçiler Düzce Lastik Servisi Düzce Bridgestone Bayii Düzce Lastik
Düzce Oto Lastikçi Oto Lastikçiler Düzce Düzce Çıkma Lastik Düzce Çıkma Kar Lastiği
Düzce Toptan Lastikçi Düzce Kış Lastik Fiyatları Düzce Oto Zincir Fiyatları Düzce Jant Fiyatları